Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A53827

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Lider Training Center Durrës (Siper Shpelles Blu, Kati 2)

Postuar me: Shtune, 10 Dhjetor, 2016  10:10
Skadon me: Hene, 20 Mars, 2017  10:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

LTC ju ofron kurse me pedagogë për:
🇧🇪Gjermanisht 🇬🇧Anglisht 🇭🇺Italisht
✔️Matematike ✔️Fizikë 📚Goethe/Celi
✅Toefl/ Toeic/ Aptis/ Cambridge
💁Përgatitje për Call Center

✅Vetëm 2500 Lekë/Muaj
☎️ 069 932 1111
📚Mësimdhënie me metoda te 2016 me video dhe
audio
✅Oraret sipas dëshirësVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.