Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A36722

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
ofroj kurse per gjermanisht (Tek medresja)

Postuar me: Hene, 06 Janar, 2014  12:40
Permiresuar me: Enjte, 10 Prill, 2014  11:57
Skadon me: Merkure, 16 Prill, 2014  13:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Kam bere shkollen ne Gjermani plus dhe kursin dhe jam e dipllomuar. Ofroj kurse private nga niveli A1 deri ne B1. Kush eshte i interesuar tme kontaktoj ne nr e tel 0696735469.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.