Faqja Kryesore / Takime

Takime

 
Kerko
 
Titulli
Premte, 20 Prill, 2018
Tung (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

Te shtunen ne darke ;) (21 dhjetori, Tirane)  - Takime / Cifte

Mashkulli per Shoqeri (Ulpiane, Prishtine)  - Takime / Kerkoj miq

cift per cifte (tirane, Tirane)  - Takime / Cifte

argetim (Velania, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

0698167967 ME PAGESE NORMALE (FR, BR .LU.VL.DR. ETJ, Fier) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

KERKOJ FEMRA ME PAGESE 0698167967 (FR, BR .LU.VL.DR. ETJ, Fier) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

50 EURO PA KOMPLEKSE (FR, BR .LU.VL.DR. ETJ, Fier) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

Kerkon Sex me Pages??? (Dardani, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

cift (Stacioni i trenit, Durres)  - Takime / Cifte

miqesi (Qendra Kristal, Tirane)  - Takime / Cifte

skype; hot.men908 (Kodova Shqiperi europ, Peje) (ka foto)  - Takime / Cifte

Shetitje dhe kenaqesu (Ulpiane, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

Enjte, 19 Prill, 2018
tung qifte apo gra (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Cifte

kerkojm mashkull qe paguan per sherbimet (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Grua kerkon burre

(Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

Miqësi dhe s..! (Lagja e spitalit, Prishtine)  - Takime / Kerkoj miq

Miqesi e paharuar (Tetove, Tetove)  - Takime / Kerkoj miq

njohje (21 dhjetori, Tirane)  - Takime / Burre kerkon grua

kerkoj femer ose cift (sarande, Sarande)  - Takime / Cifte

Merkure, 18 Prill, 2018
Si nuk doli nje cift ose femer reale tera fallco (Tirane)  - Takime / Cifte

Kerkoj femer (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

kerkoj cifte ose femra per seks sekret (Tirane) (ka foto)  - Takime / Cifte

kerkoj partnere (Qendra Kristal, Tirane)  - Takime / Burre kerkon grua

Jemi Çifte dhe kerkojm nje femer (Kosove , Prishtine)  - Takime / Grua kerkon grua