Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A123299

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj femer, mikeshe te mire, shkembim eksperiencash (21 dhjetori)

Postuar me: Enjte, 01 Dhjetor, 2022  17:15
Skadon me: Shtune, 11 Mars, 2023  17:15
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)

 

Pershendetje,

Jam 1 djale nga Tirana, me moshe 30 vjec. I paster, sekret, i fuqishem.
Kam ambjentin tim. Kerkoj 1 femer, te shkembejme eksperienca dhe te kalojme mire. Asgje serioze, asgje monotone, thjesht dike, ku te ndihemi mire nen shoqerine e njeri tjetrit.
Nuk perjashtohet dhe ndonje cift, qe di cfare kerkon.
Stop meshkujt, stop femrave qe kerkojne 100€, 150€, 200€. Nuk jam banke parash.
Te shkruajne vetem persona serioz, nqs ka akoma.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB