Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A123035

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kërkoj Një Vajzë për njohje serjoze.

Postuar me: Shtune, 26 Nentor, 2022  13:15
Skadon me: Hene, 06 Mars, 2023  13:15
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)

 Jam Djal Serjoz Familjar me orgjin nga jugu po banus Tirane mosha 34 vjec . Me Tipare te mira me fizik shume te mir . Jam pa vese te keqija cigare alkol nuk pi apo me lojra fati ose bixhoz . Ter me then cne vetem ti me kete fizik te mir qe ke po mendoj ndo njeher gjerat jan me fate ose me te ecur bej jete normale as i pasur as i varfer kam shpin time kam dhe makine. Dita per mua fillon kafe megjezit pun shpi Palester dhe udhetime natyr large zhurmave jeta e nates spara me pelqen jam tip i thjesht . Kerkoj nje Vajze per qellime Serjoze mosha 25 deri 32 vjec flasim si fillim po pati kimi dalim Per takim duke e njohur njeri tjetrin nga afer duke pare ne Sy kujt vajze i itereson me Coni ftes dhe sms snap djali.serjoz33 ose instagram djali.serjoz33 ose më shkruani telegram Djali_serjoz puc puc goca nuk do zhgenjeheni nga uneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB