Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Titulli
Hene, 05 Dhjetor, 2022
Kerkoj femer, ofroj shperblim. (Zogu i Zi, Tirane, Tirane)

Kerkoj femer transgjinore (cica dhe ****) (Prishtine) (ka foto)

Jam Toni .Jam me pushime Gjeneve ka Ndo një Ciftë Për takim sotë . (Tirane) (ka foto)

Djele, 04 Dhjetor, 2022
Sex Sekret (045944024 viber whatsapp Snapchat Skype , Ferizaj) (ka foto)

Kerkoj SHEMALE transe (Kosov, Gjilan) (ka foto)

Shtune, 03 Dhjetor, 2022
Kerkoj aventura lidhje sekrete me goca 18 -55 vjec (Tirane) (ka foto)Pershendetje (Bota, Prishtine)

Cift fqmiljar ose femer per dicka ndryshe plotesim interesash (Tek ish blloku, Tirane)

Enjte, 01 Dhjetor, 2022
Kerkoj femer, mikeshe te mire, shkembim eksperiencash (21 dhjetori, Tirane)

Merkure, 30 Nentor, 2022
Ju bej llap ne **** dhe ne **** kam qef tu bashkohem dhe cifteve (Tirane)

jam...... (Prishtine)

Ofrojë Masazhë Erotike (Lagja e spitalit, Prishtine)

Hene, 28 Nentor, 2022
Kerkoj masazher/e prostate (Prishtine)Suche nach eine Frau oder Paar ((Discret) (Darmstadt , Prishtine) (ka foto)

Takime e ma shumë (Dardani, Prishtine)

Djele, 27 Nentor, 2022
Orgy🫣 (Prishtine) (ka foto)

Kerkoj femer ose qift per sonte ne Prishtine (Prishtine)

Shtune, 26 Nentor, 2022
Jam ne pushime ne KS kerkoj femer per sex .... (Prishtine)

Kerkoj ndo Një Mami ose Ciftë për Sex treshe me Femren për takim nga Tr ose Drr. (Tirane) (ka foto)

Kërkoj Një Vajzë për njohje serjoze. (Tirane)

Premte, 25 Nentor, 2022


Kerkoj femer ose Cift ne e KORCE (Tirane) (ka foto)

Enjte, 24 Nentor, 2022
kerkoj femra te plota 50 e mbi (Prishtine)

Kam shum deshir te njoh nje trans (Prishtine)

llapisti kerkon ( .Y . ) (tirane, Tirane) (ka foto)

Merkure, 23 Nentor, 2022
28 vjec k a r i +20cm (Tirane) (ka foto)