Faqja Kryesore / Elektronike

Elektronike

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 26 Prill, 2021
WTS RTX 3080/3090/2080 Ti,1080Ti,RX6700XT, RX5700TX (Gjirokaster) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Hene, 22 Mars, 2021
Find Here Best Free Seo Tools (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Premte, 19 Shkurt, 2021
Samsung note 10+ europian 10/10 515e (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Marte, 16 Shkurt, 2021
Shes Iphone 8+ gjendja 10/10 315e (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Enjte, 11 Shkurt, 2021
WTS RTX 3080/3090/2080 Ti,1080Ti,RX6700XT, RX5700TX (Gostivar) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Enjte, 28 Janar, 2021
iPhone 12 (Gjilan, Gjilan)  - Elektronike / Celular e aksesore

Djele, 18 Tetor, 2020


Me shumicë Apple iPhone 12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max dhe Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max pë (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Enjte, 17 Shtator, 2020
Apple iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max WhatsApp:- +2348171270510 (Prishtine, Elbasan) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Hene, 07 Shtator, 2020
Selling Original : Samsung S20,S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X,Note 9 (Pazari i vjeter, Gjirokaster) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Selling Original : Samsung S20,S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X,Note 9 (Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Selling Original : Samsung S20,S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X,Note 9 (Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Shtune, 05 Shtator, 2020
Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +12674046526 (Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Enjte, 06 Gusht, 2020
Still Available iPhone 11 Pro Max/Samsung Galaxy S20 Plus (+2348179870038) (usa, Gjakove) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Marte, 28 Korrik, 2020


Frigorifer vitrine (Korce, prane spitalit, Korce) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Merkure, 08 Korrik, 2020
Yamaha Genos XXL Set / korg pa4x (Dubai, Tropoje) (ka foto)  - Elektronike / Audio / Tv / Hi-Fi

Marte, 07 Korrik, 2020
Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max për shitje me shumicë çmimi. (Laprake, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Merkure, 08 Prill, 2020
Canon EOS 5D Mark III me lente EF 24-105mm IS (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Fotografi e video

MacBook Pro core i7 2.80 GHZ 15'' 16GB RAM 256GB SSD (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Enjte, 13 Shkurt, 2020
Oferta për Apple iPhone dhe Samsung Galaxy për shitje me shumicë çmimi. (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Hene, 02 Dhjetor, 2019
Brand new Ps4 (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e softwareBlack Folding Ebike Electric Bike 48V (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Brand new iphone x 64gb (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

NEW Toshiba 55 LED 2160p (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Audio / Tv / Hi-Fi

Apple iMac A1418 "Core i5" 1.6, 21.5-Inch, 1TB (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Brand new Samsung galaxy s10+ (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore