Faqja Kryesore / Elektronike

Elektronike

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 18 Dhjetor, 2014
Fotokopje (21 dhjetori, Tirane)  - Elektronike / Te tjera

Premte, 28 Nentor, 2014
huawei y330 (gjilan, Gjilan) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Enjte, 27 Nentor, 2014
videokamera (plazhi Apollonia, Durres)  - Elektronike / Fotografi e video

lap top TOSHIBA (plazhi Apollonia, Durres) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

mini laptop HP (plazhi Apollonia, Durres) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Djele, 02 Nentor, 2014
Tablet Samsung Galaxy Tab 4 SM-T535 me SIM (Tek medresja, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Djele, 24 Gusht, 2014
sisteme kamerash dhe sisteme alarmi me shumice dhe pakice shitje , montim (tirane / shqiperi, Diber) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Merkure, 19 Mars, 2014
PC+Monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

PC+Monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Marte, 18 Mars, 2014
Tirane, shes Nokia Lumia 720 7.000 Leke (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Nokia Lumia 620 Windows 8 (i bardhe, i ri ne kuti) (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Hene, 03 Shkurt, 2014
PC Dell Optiplex 755, 265 Euro (Tirane, Lezhe) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Hene, 27 Janar, 2014
Shes Printer BROTHER DCP 7010L (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Premte, 17 Janar, 2014
PlayStation 3 - 320GB me Cip (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

PlayStation 3 - 320GB me Cip (Tirane, Lezhe) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Enjte, 16 Janar, 2014
powerbook g4 2009 (Tek medresja, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Merkure, 04 Dhjetor, 2013
SHES URGJENTISHT KINDEL FIRE HD 8.9 16GB (Ulpiane, Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Merkure, 27 Nentor, 2013
SHES LAPTOP (21 dhjetori, Tirane)  - Elektronike / Kompiuter e software

Merkure, 30 Tetor, 2013
Elektro City Prishtine (Prishtine) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Shtune, 19 Tetor, 2013
Epson Stylus DX4450 (Lezhe, Lezhe) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Epson Stylus DX4450 (Tirane, Lezhe) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Hene, 14 Tetor, 2013
aparat spitalor cpap (Tek fusha Ali Demi, Tirane)  - Elektronike / Te tjera

Marte, 24 Shtator, 2013
Shes telefona Iphone 4, 4svetem 100 euro! (Tirane)  - Elektronike / Celular e aksesore

Tablet Intenso Tab 814 8inch (150 euro) (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Djele, 22 Shtator, 2013
SHES LAP TOP (21 dhjetori, Tirane)  - Elektronike / Kompiuter e software