Faqja Kryesore / Elektronike

Elektronike

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 03 Qershor, 2015
GARRETT GTI 2500 (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Shtune, 30 Maj, 2015
4-( PS 3 )+11 leva+3-TV philips 32"+6 kolltuqe+3 tavolina...‏ (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Enjte, 21 Maj, 2015
frigorifer (ferizaj, Ferizaj) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Shtune, 09 Maj, 2015
shes lg g2 i ri ne kuti i perdor vetem 1jave (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Marte, 21 Prill, 2015
Shes celular Samsung I9105 Galaxy S2 Plus (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Shes celular Samsung Galaxy Gio S5660 (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesoreTirane, shes Lojra per PC Nintendo Wii 150 Euro (Tirane)  - Elektronike / Te tjera

Hene, 13 Prill, 2015
Shitet Ram Memory 2GB DDR2 (Qender, Prishtine)  - Elektronike / Kompiuter e software

Merkure, 08 Prill, 2015
kompjuter pc (skrapar, Skrapar)  - Elektronike / Kompiuter e software

Djele, 22 Mars, 2015
Shitet Kompjuter Fujitsu Siemens (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Premte, 27 Shkurt, 2015
Kufje origjinale celularesh modeleve te ndryshme (Stacioni i trenit, Durres) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Objektiv per aparat dixhital profesional Cannon D600. (Stacioni i trenit, Durres) (ka foto)  - Elektronike / Fotografi e video

Enjte, 22 Janar, 2015
Shes LG G2 (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Enjte, 18 Dhjetor, 2014


Fotokopje (21 dhjetori, Tirane)  - Elektronike / Te tjera

Premte, 28 Nentor, 2014
huawei y330 (gjilan, Gjilan) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Enjte, 27 Nentor, 2014
videokamera (plazhi Apollonia, Durres)  - Elektronike / Fotografi e video

lap top TOSHIBA (plazhi Apollonia, Durres) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

mini laptop HP (plazhi Apollonia, Durres) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Djele, 02 Nentor, 2014
Tablet Samsung Galaxy Tab 4 SM-T535 me SIM (Tek medresja, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Djele, 24 Gusht, 2014
sisteme kamerash dhe sisteme alarmi me shumice dhe pakice shitje , montim (tirane / shqiperi, Diber) (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Merkure, 19 Mars, 2014


PC+Monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

PC+Monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Marte, 18 Mars, 2014
Tirane, shes Nokia Lumia 720 7.000 Leke (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Nokia Lumia 620 Windows 8 (i bardhe, i ri ne kuti) (Tirane) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Hene, 03 Shkurt, 2014
PC Dell Optiplex 755, 265 Euro (Tirane, Lezhe) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software