Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Hene, 10 Qershor, 2013
Sistem Alarmi (Tirane)

Enjte, 23 Maj, 2013
Printer Espon Stylus (Tirane)

Play Station 3 (Tirane)

Shtune, 11 Maj, 2013
Fotokopje Toshiba 205 (Tirane)

Xbox 360 (Tirane)

Enjte, 25 Prill, 2013
i-pod dhe Mp4 (Tirane)

Printer (Tirane)

Premte, 19 Prill, 2013
Fotokopje Rico (Tirane)

Premte, 12 Prill, 2013
Okazion shes Salle interneti 1750 euro i diskutueshem (Tek fusha Ali Demi, Tirane)

Shtune, 30 Mars, 2013
Blackberry Playbook Tablet (Tirane)

Fotokopje Brothers (Tirane)

Tablet Samsung Galaxy (Tirane)

Marte, 26 Mars, 2013
Xbox 360 (Tirane)

Marte, 05 Mars, 2013
makin qepse (peje, Peje)

Shtune, 23 Shkurt, 2013
Sony PSP Black Slim (Myslym Shyri, Tirane) (ka foto)

Enjte, 21 Shkurt, 2013
Frigorifer banak (Rruga Don Bosko, Tirane)

Djele, 18 Nentor, 2012
Shes Dreambox Dm500-s ... (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

Marte, 09 Tetor, 2012
Filtra Uji dhe Sisteme Filtrimi Familjar per prodhimin e ujit te pijshem 17.000leke te reja (Blue Star, Kati 1, Durres, Durres) (ka foto)

Enjte, 02 Gusht, 2012
Metal Detektor - NEXUS ULTIMA 5F - 3.500 Euro (Kinostudio, Tirane) (ka foto)