Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A74574

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ekspozitor për shitje (Shkoder)

Postuar me: Hene, 24 Qershor, 2019  18:35
Skadon me: Merkure, 02 Tetor, 2019  18:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Ofrohet për shitje ekspozitor.

Ekspozitori është në gjendje shumë të mirë pune dhe mund të përdoret për lloje të ndryshme biznesesh.

🏷ÇMIMI: 20'000 lekë

----------------------------------------

Për më shumë informacion mund të na kontaktoni në numrin tonë të kontaktit 📱+355 69 529 2667Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.