Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A56109

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion karikues baterish JIABAO A-612 (Zogu i zi)

Postuar me: Marte, 11 Prill, 2017  20:44
Permiresuar me: Marte, 27 Qershor, 2017  10:05
Skadon me: Enjte, 20 Korrik, 2017  20:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Jiabao A-612 White Digital Power eshte karikues për bateri rechargeable për të gjitha pajisjet që përdorin bateri AA/AAA.
nput: AC220V a.c 50Hz
Output: 2 x (2.8V DC 130mA)
2 x (2.8V DC 50mA)
2 x (9V DC 11mA)
Koha tarifimit: AA/AAA 1.2 V - 4 orë
Lejon 8 bateri madhësia AA/AAA te rikarikohen njekohesisht dhe e jep sinjalizimin me ane te 2 dritave LED te kuqe për mesazhet e statusit te baterive
Cmimi = 700 Lek
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.