Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 28 Korrik, 2020
Frigorifer vitrine (Korce, prane spitalit, Korce) (ka foto)

Hene, 02 Dhjetor, 2019
Black Folding Ebike Electric Bike 48V (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

Hene, 24 Qershor, 2019
Ekspozitor për shitje (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

Merkure, 26 Dhjetor, 2018
Frigorifere te ndryshem (Tirane) (ka foto)

Shtune, 04 Gusht, 2018
Hekur me kaldaje Italian, kapacitet deri ne 3.5 litra (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

Djele, 18 Qershor, 2017
VIDEO MBYKQYRJE DHE SISTEME TE ALARMIT (Prishtine) (ka foto)

Marte, 11 Prill, 2017
Okazion karikues baterish JIABAO A-612 (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

Hene, 28 Nentor, 2016
CD Instalimi (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

Merkure, 21 Shtator, 2016
Gjenerator wmf 3.4 kw (Tek Fresku, Tirane) (ka foto)

Djele, 13 Shtator, 2015
Shes (M?SHYRI, Tirane) (ka foto)

Hene, 17 Gusht, 2015
mini pjano zimmermann (Tek medresja, Tirane) (ka foto)

Hene, 03 Gusht, 2015
Gjenerator, Stabilizator Tensioni, Ups/Inverter, Ndricues Led, Solar Panel (Tirane) (ka foto)

Merkure, 03 Qershor, 2015
GARRETT GTI 2500 (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

Enjte, 21 Maj, 2015
frigorifer (ferizaj, Ferizaj) (ka foto)

Marte, 21 Prill, 2015
Tirane, shes Lojra per PC Nintendo Wii 150 Euro (Tirane)

Premte, 27 Shkurt, 2015
Kufje origjinale celularesh modeleve te ndryshme (Stacioni i trenit, Durres) (ka foto)

Enjte, 18 Dhjetor, 2014
Fotokopje (21 dhjetori, Tirane)

Djele, 24 Gusht, 2014
sisteme kamerash dhe sisteme alarmi me shumice dhe pakice shitje , montim (tirane / shqiperi, Diber) (ka foto)

Hene, 27 Janar, 2014
Shes Printer BROTHER DCP 7010L (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

Premte, 17 Janar, 2014
PlayStation 3 - 320GB me Cip (Tirane, Lezhe) (ka foto)

Merkure, 30 Tetor, 2013
Elektro City Prishtine (Prishtine) (ka foto)

Shtune, 19 Tetor, 2013
Epson Stylus DX4450 (Tirane, Lezhe) (ka foto)

Hene, 14 Tetor, 2013
aparat spitalor cpap (Tek fusha Ali Demi, Tirane)

Djele, 15 Shtator, 2013
Stativ prefesional kamere (21 dhjetori, Tirane)

Shtune, 14 Shtator, 2013
Korg Triton Classic+Jaz Driver+CD Rom 52,000 leke (Tek Ministria e Drejtesise, Tirane) (ka foto)