Faqja Kryesore / Elektronike / Kompiuter e software

Postimi# A27843

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shes 8 kompjutra te nje cilesie shume te mire, me ... (Tek Vollga)

Postuar me: Djele, 29 Korrik, 2012  01:20
Permiresuar me: Merkure, 31 Tetor, 2012  11:00
Skadon me: Marte, 06 Nentor, 2012  07:20
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 300€
 

 

shes 8 kompjutra te nje cilesie shume te mire, me çmim te arsyeshem. dhe dy laptop acer,samsung jane te dy laptop shume te mire me parametra mjaftushem te mira,laptopet bejn 500 mi lek secili,


nr:0672040111Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.