Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A58411

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion SAMSUNG Fast Charge **** Wireless i zi + Adapter **** TYPE C (Zogu i zi)

Postuar me: Marte, 25 Korrik, 2017  18:24
Skadon me: Enjte, 02 Nentor, 2017  17:24
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Samsung Fast Charge **** Wireless ngjyre e zeze i përshtatur me Adaptor Wireless Charger **** TYPE C te zeze, ben karikim te shpejte me ane te wirelesit pa perdorur tela kabell, gjithashtu përmban një drite LED blu qe tregon statusin e karikimit.
Ky karikues i shpejtë ju lejon të karikoni ne maksimum deri në 1.4x më shpejtë sesa karikuesat standart me kabell duke e vendosur telefonin tuaj siper platformes bashke me adaptorin e holle ngjyre te zeze i cili ben kthimin ne karikim wireless.
Mbrojtja me xham e ben kete karikues qe të shmang mbingarkimin dhe mbinxehjen duke e bere te sigurte ne maksimum.
Tashme me karikimin warless mbroni telefonin tuaj nga luhatjet e rrymes elektrike, duke mos cuar ne diegie te aparatit celular edhe prishjen e portes hyrese te telefonit edhe kabellit.
Shume i hollë, i lehtë dhe i lëvizshëm për të përdorur në shtëpi, zyra, zonë publike, etj
Input Voltage:
5V - 9V 2000mAh
Output Voltage:
5V - 9V
Output Current:
10W 1000mAh
Cmimi = 2.900 Lek Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.