Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A118199

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitje me shumice Celulare dhe Elektronike te cdo lloji

Postuar me: Premte, 26 Gusht, 2022  11:21
Skadon me: Djele, 04 Dhjetor, 2022  10:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 700€
 

 

Këtu janë telefonat celularë që kemi në magazinë.

Apple iPhone, Samsung Galaxy, Huawei, Xiaomi, Sony Xperia, Motorola, Honor, Red magic, Oneplus, Oppo, Honor, Lenovo, Google Pixel, HTC, e kështu me radhë.

Fabrika e mbyllur në kuti, vjen me 12 muaj garanci ndërkombëtare dhe politika e kthimit është gjithashtu e garantuar.

Produkt 100% origjinal, i zhbllokuar në të gjitha rrjetet në të gjitha vendet.

100% SIGURIM TREGTI dhe 100% garanci për dërgesë të sigurt.

Garancia 100% e mbrojtjes së dërgesës në kohë dhe ne dërgojmë në mbarë botën përmes FedEx/DHL/UPS etj.

Këtu janë produktet e tjera elektronike të disponueshme në magazinë:

Kamera, Konsolat e lojërave, Kinema në shtëpi, Tabletë, AirPods, AirPods Pro, AirPods Pro Max, Apple Mac Mini, iPod, iPad mini, iPad Air, iPad, iPad Pro, iMac, iMac Pro, Mac Pro, Mac mini, Laptop, TV , Frigorifer, Dyson V10 Absolute, Orë ETJ.

Të gjitha ngjyrat në dispozicion për të gjithë produktin.

Ne ua shesim të gjithë produktin tonë me porosi me shumicë si klientëve privatë ashtu edhe atyre të kompanisë.

Si një kompani biznesi, ne pranojmë pagesa përmes transfertave bankare dhe Bitcoin.

SHËNIM: Qëllimi ynë është t'i shërbejmë klientit tonë në mënyrën më të mirë që mundemi dhe ne jemi gjithmonë në shërbimin tuaj në çdo kohë.

Për porositjen: Dërgoni mesazh ose na kontaktoni në:

E-mail: toppmobilepluslimited@gmail.com
Emri: Ahmadzai ZahirVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.