Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Celular e aksesore

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Shtune, 17 Dhjetor, 2022
Apple iPhone 14 Pro Max 1TB (Tirane) (ka foto)

 800 €
Marte, 01 Nentor, 2022
Brandnew Apple iPhone 14 Pro Max/ Sony Playstation 5 (Delvine) (ka foto)

 800 €
Shtune, 22 Tetor, 2022
Shitet iPhone 12 Pro Max,iPhone 13 Pro Max,iPhone 14 Pro Max. (Tirane) (ka foto)

 500 €
Premte, 21 Tetor, 2022
iPhone, iPhone 14 pro max, iphone 14 pro, iphone 14 plus, iphone 14, iphone 13 pro, iphone 13 pro ma (Tirane) (ka foto)

 -
Shtune, 01 Tetor, 2022
LOAN OFFER WITH 3 INTEREST RATE APPLY (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto)

 500,000 €
Premte, 26 Gusht, 2022
Shitje me shumice Celulare dhe Elektronike te cdo lloji (Tropoje) (ka foto)

 700 €
Merkure, 27 Prill, 2022


New Apple iphone 13 pro max 512gb (Tirane) (ka foto)

 500 €
Marte, 29 Mars, 2022
New Bitcoin Miner Bobcats Miner 300 Hnt Outdoor Helium (Pogradec) (ka foto)

 700 €
Shtune, 26 Mars, 2022
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, S22 + 5G, S22 5G, S21 5G, Note 20 Ultra, Sony Playstation (Prishtine) (ka foto)

 640 €
Apple iPhone 13 pro max, 13, pro, 13, 13 mini, 12 pro max, Apple iPad Pro (Tirane) (ka foto)

 700 €
Premte, 25 Shkurt, 2022
Apple Iphone 12 Pro Max 512GB (Tirane) (ka foto)

 800 €
Marte, 22 Shkurt, 2022
Apple iPhone 13 Pro 12 Pro Max 11 Pro Max Apple MacBook Pro Games SONY PS5 PS4 PRO Samsung Phones (Durres) (ka foto)

 -
Shtune, 29 Janar, 2022
Apple iPhone 13 Pro 12 Pro Max 11 Pro Max Sony PlayStation 5, PS4 PRO , Samsung Phones All Models (Durres) (ka foto)

 200 €
Merkure, 01 Shtator, 2021


Samsung Galaxy S21+ Plus (Shkoder, Gjilan) (ka foto)

 500 €
Premte, 19 Shkurt, 2021
Samsung note 10+ europian 10/10 515e (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)

 515 €
Marte, 16 Shkurt, 2021
Shes Iphone 8+ gjendja 10/10 315e (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 315 €
Enjte, 28 Janar, 2021
iPhone 12 (Gjilan, Gjilan)

 -
Djele, 18 Tetor, 2020
Me shumicë Apple iPhone 12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max dhe Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max pë (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 900 €
Enjte, 17 Shtator, 2020
Apple iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max WhatsApp:- +2348171270510 (Prishtine, Elbasan) (ka foto)

 500 €
Hene, 07 Shtator, 2020
Selling Original : Samsung S20,S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X,Note 9 (Pazari i vjeter, Gjirokaster) (ka foto)

 350 €


Selling Original : Samsung S20,S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X,Note 9 (Prishtine) (ka foto)

 400 €
Selling Original : Samsung S20,S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X,Note 9 (Prishtine) (ka foto)

 400 €
Shtune, 05 Shtator, 2020
Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +12674046526 (Prishtine) (ka foto)

 450 €
Enjte, 06 Gusht, 2020
Still Available iPhone 11 Pro Max/Samsung Galaxy S20 Plus (+2348179870038) (usa, Gjakove) (ka foto)

 100 €
Marte, 07 Korrik, 2020
Ofertë për Apple iPhone 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max për shitje me shumicë çmimi. (Laprake, Tirane) (ka foto)

 650 €