Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Marte, 02 Maj, 2017
kerkoj agjent shitje (Terminal Center Tirane, Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Hene, 01 Maj, 2017
Oferte pune (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 25 Prill, 2017
Kerkohet Stomatolog per Depo Dentare (Prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Kerkohet Agjent shitje ne terren per produkte Dentare (Prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Kerkohet Arketare per Depo Dentare (Prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / kontabilitet - finance

Premte, 21 Prill, 2017
ELITE MASSAGE CETNER (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Spanish Commercial Referent – with Spanish and English at professional level. (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

German Commercial Referent – with German and English at professional level. (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Merkure, 19 Prill, 2017
Kërkohet Arkitekt/e (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Kerkohet Menaxher Projekti (Rezidenca Kodra e Dielliy, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Hene, 17 Prill, 2017
ofrojme vende pune per rrobaqepese (Elbasan, Elbasan)  - Oferta pune / pune krahu - punetor

Premte, 14 Prill, 2017
Spanish Commercial Referent – with Spanish and English at professional level. (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

German Commercial Referent – with German and English at professional level. (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

French Commercial Referent – with French and English at professional level. (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Merkure, 12 Prill, 2017
Oferte punesimi online (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Enjte, 30 Mars, 2017
kerkohen puntor sezonal per pune ne ulqin (peje ulqin , Prishtine)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Enjte, 02 Mars, 2017
Spanish Commercial Referent – with Spanish and English at professional level. (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

German Commercial Referent – with German and English at professional level. (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

French Commercial Referent – with French and English at professional level. (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Marte, 21 Shkurt, 2017
kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi, Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi, Tirane)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Premte, 10 Shkurt, 2017
Investo dhe perfito 3% ne dite me te drejteterheqiie ne cdo kohe dha pa pritje per aprovim. (Tek unaza e re, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (Lipjan) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

oferta pune jashtë vendit (Gjilan) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

oferta pune jashtë vendit (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune