Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 21 Shkurt, 2017
kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi, Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi, Tirane)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Premte, 10 Shkurt, 2017
Investo dhe perfito 3% ne dite me te drejteterheqiie ne cdo kohe dha pa pritje per aprovim. (Tek unaza e re, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (Lipjan) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

oferta pune jashtë vendit (Gjilan) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

oferta pune jashtë vendit (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

oferta pune jashtë vendit (Durres) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

oferta pune jashtë vendit (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 07 Shkurt, 2017
Kerkohet Menaxher/e Marketingu (Shpi.al, Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Djele, 05 Shkurt, 2017
Punesim nga shtepia (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Online Marketing (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 25 Janar, 2017
punojnë dhe jetojnë në SHBA (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Oferta Job në dispozicion (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Oferta Job në dispozicion (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 04 Janar, 2017
MABE PLASTIK SHPK (Shkozet, Durres)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 04 Dhjetor, 2016
OFROJ PUNE (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 20 Nentor, 2016
Punësim (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Djele, 13 Nentor, 2016
KËRKOHEN 50 OPERATORE (Qender Shkup, Shkup)  - Oferta pune / shitje - marketing

Hene, 07 Nentor, 2016
Pune nga shtepia! (Tek ish blloku, Tirane)  - Oferta pune / informatike - telecom

Shtune, 22 Tetor, 2016
Personalized / Social Media Internet Assessor - Albania (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Merkure, 12 Tetor, 2016
kerkojme programator/informatik (Tirane Terminal Center, Tirane)  - Oferta pune / informatike - telecom

Merkure, 05 Tetor, 2016
Customer Care Service (Ministria e Jashtme, Tirane)  - Oferta pune / informatike - telecom

Merkure, 14 Shtator, 2016
Arkitekt/e (Qender, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Consulent privat (Rruga Don Bosko, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 06 Shtator, 2016
Prsh jam mashkull 23 vjec Kerkoj nje vajz qe tma ... (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune