Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Merkure, 08 Gusht, 2012
ofrojme 2 vende pune (grill house,tek diga e liqenit artificial, Tirane)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 07 Gusht, 2012
nje mundesi punesimi (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Ofrohet pune ne Durres (Durres)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Team Leader (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 05 Gusht, 2012
Punetor Barmene ,Arkatare dhe Banakiere (Ulpiane, Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Job offer as a shop assistant in Rinas Airport (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Djele, 29 Korrik, 2012
shes shtepi ne durres (lagja 16 per ball + te kuq, Durres)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Merkure, 16 Maj, 2012
Hotel Ejna kerkon menaxher/e (Rruga Vaso Pasha (mbrapa Kinema Agim, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing