Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 17 Shtator, 2012
RREGJISTRIME PER TESTIN E GJUHES ANGLEZE (KOSOVE, Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 16 Shtator, 2012
Menexher - Shites- Produktion Dritare PVC me Aluplast Profil (Shkozet, Durres)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

ofrojm pune (peje ulqin, Peje)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Shtune, 15 Shtator, 2012
Kompania amerikane ka hapur audicionet per aktore per filma te rritur (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Premte, 14 Shtator, 2012
FM GROUP ALBANIA (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Oferte punesimi per te gjithe (Tirane, Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Enjte, 13 Shtator, 2012
Electronic Line Apple kerkon te punesoje : PREZANTUESE/SHITESE ne dyqan elektronike. (Rr. Mine Peza, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 12 Shtator, 2012
Kujdestare per nje vajze (fshati slivove, Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Model i Ri Punesimi! (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 10 Shtator, 2012
FUTURE GENERATION OFRON MUNDESI PUNESIMI SI OPERATORE TELEFONIKE ( TIRANE / ELBASAN ) (prane TVSH ( ish zyrat e Digitalb ), Tirane)  - Oferta pune / kohe te pjesshme - part time

Shtune, 08 Shtator, 2012
Specialist i analizës së biznesit dhe burimeve njerëzore (Rruga “Jeronim Derada” , Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Premte, 07 Shtator, 2012
ofroj pune agjent shitje (Komuna e Parisit, Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Mirembajtese e zyres (Treo Electronics/ zyre, Prishtine)  - Oferta pune / kohe te pjesshme - part time

Enjte, 06 Shtator, 2012
Operator Telefonik (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 05 Shtator, 2012
Punetore per pastrim te obkektve banesore (Dardani, Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 04 Shtator, 2012
OFROJ VEND PUNE PART-TIME ose FULL-TIME MARKETING (Pejë - KOSOVE, Peje)  - Oferta pune / shitje - marketing

Hene, 03 Shtator, 2012
Electronic Line Apple kerkon te punesoje : PREZANTUESE/SHITESE ne dyqan elektronike. (Rr. Mine Peza, Tirane)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Enjte, 30 Gusht, 2012
femra per bar (Tirane)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

GRILL HOUSE ( Gril House, diga e liqenit , Tirane, Tirane)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Wocs Shpk ofron vend pune per Operatore Telefonik ( Rruga "Barrikadave"1 P. 136 Kati i, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 28 Gusht, 2012
CALL CENTER, Cercasi OPERATORI/ SUPERVISORI (Tirane, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

KERKOJME BASHKEPUNETOR/E (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

KERKOJME PERFAQESUES/E SHITJESH (Durres) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Hene, 27 Gusht, 2012
Shitje dhe manaxhim (Rruga Hoxha Tahsim, Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Teknike te Farmacise (Afer QKUK, Prishtine)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar