Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Premte, 16 Gusht, 2019
Oferte Pune: Konsulente Imobiliare (Shkoder, Shkoder) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Enjte, 08 Gusht, 2019
Network Engineer (Prishtine, Shkup)  - Oferta pune / informatike - telecom

Marte, 30 Korrik, 2019
Kesson Group Albania is hiring (1) Junior Teacher Placement / Recruiting Coordinator (Rruga e Dibres, Tirane, Tirane)  - Oferta pune / zyre - sekretari

Merkure, 24 Korrik, 2019
Agjent Shitje (Kosova, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Agjent Shitje (Maqedoni, Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Agjent Shitje (Mali i Zi, Mali i Zi) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Djele, 21 Korrik, 2019
Kerkohen pastruse dhe ndihmese kuzhinjere ne Ulqin (Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Djele, 30 Qershor, 2019
PAGUAJ PER VIDEO PORNO SHQIP - EDHE ANONIM - EDHE ME MASKA MOS TE DUKET IDENTITETI (GJITH SHQIPERIA KOSOVA MAQEDONIA, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 12 Qershor, 2019
Poloni - kërkohen punonjës për klasifikimin dhe përpunimin e lëndëve plastike (Poloni, Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / industri - artizanat - transport

Poloni, ofrohen vënde pune në punim druri (Poloni, Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / industri - artizanat - transport

Enjte, 23 Maj, 2019
“Agjent i Shitjes” (Maqedoni, Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Enjte, 09 Maj, 2019
Developer Backend (Tirane)  - Oferta pune / informatike - telecom

Marte, 30 Prill, 2019
Vend pune si punonjëse zyre (rruga Kardinal Mikel Koliqi , Shkoder) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Enjte, 11 Prill, 2019
AGJENT I SHITJES (SKOPJE, Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Merkure, 10 Prill, 2019
Kërkohet farmaciste ne Tirane (Shkolla Baletit, Tirane)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Merkure, 13 Mars, 2019
ASISTENTE/ KOORDINATORE ZYRE (Shkup, Maqedoni, Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Shtune, 16 Shkurt, 2019
Agjente terreni ne fushen e pasurive te patundshme. (Bllok, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Marte, 05 Shkurt, 2019
KErkoj punetore meshkuj femra mosha 17-30vjec pa preukopime familjare paga e mire hotel ushqim pagu (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 13 Janar, 2019
Tv Uskana Tetovë, shpall Konkurs (Tetove, Tetove)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 01 Janar, 2019
Jepi nje mundesi vetes te ndryshosh te ardhmen! (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 18 Nentor, 2018
Kerkohet manager shitjesh (Tek fusha Ali Demi, Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Hene, 05 Nentor, 2018
Tirane, FARMATECH SHPK Kerkon te punesoje Perfaqesues Mjekesor (Tirane)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Farmatech sh.p.k. Tirane, ofroj vend pune farmaciste (Rr.Barrikadave, Pall/Galeria e Tiran, Tirane)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Merkure, 31 Tetor, 2018
Punë Nga Shtepia Menyrat e Fitimit Te Lekut Online (Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Shtune, 27 Tetor, 2018
Agjente terreni ne fushen e pasurive te patundshme. (Rruga Pjeter Bogdani, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune