Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Merkure, 20 Korrik, 2016
C# Developer w/ Xamarin (Ministria e Jashtme, Tirane)  - Oferta pune / informatike - telecom

Marte, 12 Korrik, 2016
Pershendetje, jam 26 vjecar jetoj ne prishtin kam ... (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Tirane, kerkojme Arkitekt/e (Zona Casa Italia, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

ofroj vend pune Menazher/e show room, Arkitekt/e, Agjent shitjesh (zona Casa Italia, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Hene, 04 Korrik, 2016
ne kerkim te nje masazhere (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

FIRMA EDILISIA DI GASHI BURIM (Ancona italy, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / pune krahu - punetor

FIRMA EDILISIA DI GASHI BURIM (Ancona italy, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / pune krahu - punetor

Merkure, 29 Qershor, 2016
kerkoj femer per pune edhe per takime intime (peje, Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Premte, 24 Qershor, 2016
Custom Services (Ministria e Jashtme, Tirane)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Premte, 03 Qershor, 2016
HTML5 / CSS3 / Javascript / jQuery - Front End Developer (Ministria e Jashtme, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Cordova/Phonegap - Mobile Developer (Ministria e Jashtme, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Enjte, 02 Qershor, 2016
KERKOJM kAMARJERE (Gjermani, Peje) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 31 Maj, 2016
Inxhinier mekanik (Prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

C# Developer w/ Xamarin (Ministria e Jashtme, Tirane)  - Oferta pune / informatike - telecom

Merkure, 25 Maj, 2016
Menazher/e Show Room, shites/e, Arkitekt/e dhe Agjen shtijesh (Tek zona Casa Italia, Tirane)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Enjte, 12 Maj, 2016
Call Center Operator/e (Tirane)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Shtune, 07 Maj, 2016
30 minuta pune ne dite . Vertete pune ne internet dhe nga shtepia . (Kombinat, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / kohe te pjesshme - part time

Marte, 03 Maj, 2016
GR COMMUNICATIONS call center (rruga e deshmoreve, durres, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Merkure, 27 Prill, 2016
Team Leader per fushatë Inbound Xerox Vlorë (Vlorë, Vlore) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Djele, 03 Prill, 2016
GR COMMUNICATIONS (DURRES, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Enjte, 31 Mars, 2016
OPERATORE TELEFONICO (durres, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Enjte, 17 Mars, 2016
Agjent Telemarketingu Xerox Vlorë (Vlorë, Vlore) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Agjent Telemarketingu Xerox Vlorë Edison Energi (Vlorë, Vlore) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Agjent Telemarketingu Xerox Shkodër (Pazari (Lirija), Shkoder)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Agjent Telemarketingu në gjuhën Gjermane Xerox Shkodër (Pazari (Lirija), Shkoder) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center