Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

oferta te tjera pune

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 18 Maj, 2013
ALBACALL SHA Is requaring a JAVA Programmer (Str.” Kavajes” afer Globe, in front , Tirane)

ALBACALL SHA Is requaring a Database Administrator (Str.” Kavajes” afer Globe, in front , Tirane)

ALBACALL SH.A Is requiring a Analyst (Str.” Kavajes” afer Globe, in front , Tirane)

Premte, 17 Maj, 2013
KERKOHET OPERATOR TELEFONIK (Rr “Dora D’Istria”, Godina 13 katesh, Tirane)

Hene, 06 Maj, 2013
Oferte punë për studenta/e në Gjermane Turizen dhe Hoteleri. (Fulda, Peje) (ka foto)

Hene, 29 Prill, 2013
Ofroje pune per Dipl. Ing. te Bujqesise. (peje, Peje)

Premte, 12 Prill, 2013


photo model (Prishtine)

Enjte, 11 Prill, 2013
Servis Makinash (Tek Top Channel , i riu , Tirane)

Marte, 26 Mars, 2013
SHPERNDARES ME MOTORR (Shkozet, Durres)

Shtune, 09 Mars, 2013
Gazetarë/redaktues në redaksinë qendrore (Pallati i Shtypit, Prishtine)

Online Activities (Tirane)

Online Activities (Worldwide, Mali i Zi)

Online Activities (Worldwide, Shkup)Online Activities (Prishtine)

Marte, 05 Mars, 2013
Home Based Job (Hakimpara, Siliguri West Bengal India 734001, Korce)

Premte, 01 Mars, 2013
Specialist Marketingu (Rr Elbasanit,Tirane, Tirane)

Hene, 25 Shkurt, 2013
Ofroje pune per Nje punetore-Femer (velipoje, Shkoder) (ka foto)

Premte, 22 Shkurt, 2013
Kerkohen krijues/e-redaktor/e studente ne ndertimin e Artikujve turistik ne gjuhen Serbokroate (MALI I ZI -ULQIN, Mali i Zi) (ka foto)

kerkoj punet0re (peje, Peje)

Hene, 18 Shkurt, 2013
Kerkoj Pune (Laprake, Tirane)Shef/e Logjistike (Tirane)

Enjte, 14 Shkurt, 2013
Ripal-Kompani-Ofert pune per Mirmbajtes-Shtepiak (Ferizaj, Prishtine)

Marte, 12 Shkurt, 2013
Real Translator Jobs (www.m3ba.com, Tirane)

Enjte, 07 Shkurt, 2013
Kerkojme agjent shitjesh ne terren dhe persona dinamik per te punuar ne grup (Tirane) (ka foto)

Merkure, 06 Shkurt, 2013
Kerkohen Bashkepunetore per kompani gjermane ne Shqiperi e Kosove (Durres)