Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A89694

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kërkoj Punë (Lipjan)

Postuar me: Premte, 30 Tetor, 2020  22:57
Skadon me: Djele, 07 Shkurt, 2021  22:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Pershendetje jam Egzoni nga Lipjani jam 24 vjeq jam I interesuar per pun,kam punuar si Recepsionist dhe pastrues ne VILLA GOLD Motel dhe Depoist ne fabriken Swiss foods,ju lutem kush kerkon Puntorë me lajmroni 045236083 per shkak se kushtet ekonomike I kam te dobëta prind i kam ne Gjendje te veshtir shendetsore kam nevojë per Ndihmë +38345236083Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.