Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A30642

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (pej)

Postuar me: Merkure, 16 Janar, 2013  18:02
Permiresuar me: Shtune, 20 Prill, 2013  11:59
Skadon me: Shtune, 27 Prill, 2013  02:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

FIRMA GASHI ME SELI NE ITALI SI DHE NE PRISHTIN -- TER KOSOVEN BEJM --RREGULLIMIN-RINOVIMIN-E BANJOV --KUZHINA --TERASA --SHKALL--ME KERAMIKA APO --MERMER--GRANIR SI DHE RREGULLIMIN E LULISHTE PARQE OBORRE ME KUBZA--KOCKA TE BETONIT PER INFORMAT MA TE HOLLSISHME CONTAKTO NE NR +39 3896017971 BURIM GASHI ITALI-KOSOVEVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.