Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A29475

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Millionhair Salon kerkon te punesoje ndihmes parukier/e.

Postuar me: Premte, 02 Nentor, 2012  04:27
Permiresuar me: Djele, 03 Shkurt, 2013  12:00
Skadon me: Djele, 10 Shkurt, 2013  10:27
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Millionhair Salon kerkon te punesoje ndihmes parukier/e.
Kandidati duhet te jete me banim te perhershem ne Tirane.
Te jete i-e paraqitshme dhe te kete mbaruar nje shkolle, ose kurs parukerie.

Per informacion te metejshem mund te kontaktoni ne
Tel: 042262633.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.