Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A27904

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
ELEKTRICIST (SUKTH)

Postuar me: Hene, 05 Nentor, 2012  15:31
Permiresuar me: Merkure, 06 Shkurt, 2013  18:56
Skadon me: Merkure, 13 Shkurt, 2013  15:31
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Kompania franko-shqiptare ” PRIMALAT” shpk ( selia ne periferi te Sukthit, Durres), e specializuar ne perpunimin e qumeshtit dhe nenprodukteve te tij, ofron vende te reja pune ne profilin e meposhtem:
1. Elektricist .


Kriter i domosdoshem per perzgjedhjen e kandidaturave eshte pervoja e konsiderueshme ne fushen e lartpermendura.
Prioritet do te kene edhe aplikuesit qe jane diplomuar prane Harry. T. Fultz.
Te interesuarit mund te dergojne aplikimet e tyre ne adresen:
jonidapapa@yahoo.com
dergo E-MailVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.