Faqja Kryesore / Oferta pune / bar - restorant - hotel

bar - restorant - hotel

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Djele, 21 Korrik, 2019
Kerkohen pastruse dhe ndihmese kuzhinjere ne Ulqin (Prishtine)

Djele, 14 Tetor, 2018
kerkoj femer per pune ne itali (Tirane)

Hene, 07 Maj, 2018
femer per pun dhe takime intime (ulqin , suedi, Prishtine)

Enjte, 08 Shkurt, 2018
kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune (peje, Peje) (ka foto)

Enjte, 25 Janar, 2018
Hotel Skyspring duke kërkuar shtabet e reja (Durres) (ka foto)

Djele, 03 Dhjetor, 2017
UDHETJES DHE PUNOJMË JASHTË PUNËS SË REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË. (canada, Korce) (ka foto)

Enjte, 21 Shtator, 2017
Receptionist,Bartender,Chefs/cook,Housekeeper & Cleaner,waiter /waitress & others Needed (Uk,London, Tirane) (ka foto)

Merkure, 09 Gusht, 2017
Punë jashtë vendit. (Elbasan) (ka foto)

Punë jashtë vendit (Kukes) (ka foto)

Punëtorët e hotelit duhet jashtë vendit. (Durres) (ka foto)

Punëtorët e hotelit duhet jashtë vendit (Tirane) (ka foto)

Hene, 07 Gusht, 2017
kerkoj nje femer per pune ne ulqin dhe suedi (peje ulqin suedi, Tirane)

Marte, 21 Shkurt, 2017
kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi, Prishtine)

kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi, Tirane)

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (Gjilan) (ka foto)

Djele, 20 Nentor, 2016
Punësim (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

Merkure, 29 Qershor, 2016
kerkoj femer per pune edhe per takime intime (peje, Prishtine)

Enjte, 02 Qershor, 2016
KERKOJM kAMARJERE (Gjermani, Peje) (ka foto)

Enjte, 23 Tetor, 2014
kERKOJ PUN (NPRISHTIN- DHE VENET AFER SAJ, Prishtine)

Premte, 20 Dhjetor, 2013
Kamarier Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba, Tirane) (ka foto)

Marte, 19 Nentor, 2013
hi (Tirane)

Hene, 14 Tetor, 2013
Kamarier Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba, Tirane)

Recepsionist (M), Hotel Green House (Rr.Jul Variboba, Tirane)

N/d Kuzhinier,Bar,Restorant Green House (Rr.Jul Variboba, Tirane)

Bar kafe Big Ben (Rruga ali Demi perball shkolles, Tirane)