Faqja Kryesore / Oferta pune / pune krahu - punetor

Postimi# A66067

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shofer, dado, kuzhinier i nevojshëm për oferta punësimi

Postuar me: Merkure, 29 Gusht, 2018  10:16
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:02
Skadon me: Premte, 07 Dhjetor, 2018  09:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

ne jemi duke kërkuar për një shofer, dado dhe kuzhinier të kërkuar me përvojë prej 1 vit e më shumë për oferta pune në shtëpinë tonë. aplikanti duhet të kontaktojë me rinisjen.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.