Faqja Kryesore / Oferta pune / zyre - sekretari

Postimi# A80812

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Recepsion / Punonjese Zyre. (Golem)

Postuar me: Premte, 31 Janar, 2020  14:21
Permiresuar me: Premte, 12 Qershor, 2020  07:26
Skadon me: Djele, 10 Maj, 2020  15:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Grand Blue Fafa shpall vakant pozicionin e Recepsionistes.

Kushtet :
- Te zoteroje shume mire gjuhen angleze ne te folur, gjuhet e tjera te huaja perbejne avantazh.
- Te jete mbi 18 vjece.
- Te kete eksperience ne fushen e sherbimit respektivisht ne fushen e recepsionit.
- Te kete njohuri ne programet MicroSoft Office.
- Te jete fleksibele ne oraret e punes te kompesuara keto ne pushime apo shtese ne page.
- Te jete e afte per pune ne grup dhe e vemendesheme ne urdherat e eprorit perkates.

Te interesuarat te kontaktojne ne +355693422525
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.