Faqja Kryesore / Oferta pune / zyre - sekretari

zyre - sekretari

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 01 Korrik, 2021
kerkoj assistente personale (Prishtine, Prishtine)

Premte, 31 Janar, 2020
Recepsion / Punonjese Zyre. (Golem, Durres) (ka foto)

Premte, 23 Gusht, 2019
Oferte Pune (Shkoder) (ka foto)

Marte, 30 Korrik, 2019
Kesson Group Albania is hiring (1) Junior Teacher Placement / Recruiting Coordinator (Rruga e Dibres, Tirane, Tirane)

Merkure, 10 Tetor, 2018
Kesson Group Albania is hiring (2) Junior Teacher Placement / Recruiting Coordinators (Rruga e Dibres, Tirane, Tirane) (ka foto)

Djele, 24 Qershor, 2018
Administratore (F) / Consultant (F) (Tetovë, Tetove)

Marte, 22 Maj, 2018


KERKOHET SALDATOR (Shkozet, Durres)

Enjte, 06 Korrik, 2017
Stafi i pritjes dhe hoteleve (Kombinat, Tirane) (ka foto)

Marte, 23 Maj, 2017
Ofrojme vend pune si Konsulente Imobiliare (Rruga Kardinal Mikel Koliqi, Shkoder) (ka foto)

Enjte, 06 Nentor, 2014
Kerkojme asistent/segretare (Tirane)

Partnere biznesi (Prishtine)

Premte, 25 Korrik, 2014
SHOQERUESE E DREJTORIT (TIRANE, Tirane)

Hene, 15 Korrik, 2013
ProMarketing kerkon Recepsioniste (Ngjitur me gjimnazin P.N.Luarasi, Tr, Tirane) (ka foto)

Enjte, 04 Korrik, 2013


Kerkohet perkthyes/e (Tek ish blloku, Tirane)

Merkure, 03 Korrik, 2013
Firma "Pirraci-U6 " kerkon sekretare (Kamez,Km 3, Tirane)

Enjte, 20 Qershor, 2013
Ofert Pune Asistente Zyre (Kombinat, Tirane)

Marte, 07 Maj, 2013
Ambra Marketing Genius Sh.p.k. cerca la Segretaria dell'ufficio di Fier (Fier, Fier)

Marte, 19 Mars, 2013
ProMarketing shpall te lire pozicionin e punes si Recepsioniste (Ngjitur me gjimnazin P.N.Luarasi, Tr, Tirane)

Hene, 01 Tetor, 2012
OFROJ VEND PUNE MENAXXHER TRANSPORTI DHE SEKRETARE ADMINISTRATIVE (Tirane)

Shtune, 25 Gusht, 2012
Ofroj pune adminstrim per ndermjetsim mbi punesim (Peje, Peje)

Premte, 24 Gusht, 2012


Menaxhere Zyre (Blvd."Dëshmorët e Kombit", Twin Towe, Tirane)