Faqja Kryesore / Oferta pune / industri - artizanat - transport

industri - artizanat - transport

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 13 Janar, 2022
Kerkoj mekanik per makineri Te rend (Zogu i zi, Tirane)

Merkure, 11 Dhjetor, 2019
Kerkojme rrobaqepse (selite, Tirane)

Merkure, 12 Qershor, 2019
Poloni - kërkohen punonjës për klasifikimin dhe përpunimin e lëndëve plastike (Poloni, Shkup) (ka foto)

Poloni, ofrohen vënde pune në punim druri (Poloni, Shkup) (ka foto)

Premte, 19 Tetor, 2018
Mobileri kerkon te punesoje nje usta me... (Ish uzina traktori , Tirane)

Marte, 16 Janar, 2018
KERKOHET PERGJEGJES RROBAQEPESIE (Shkozet, Durres)

Premte, 15 Janar, 2016


Ofroj pune PRESTAR (Autostrada Tirane Durres, Tirane)

Merkure, 11 Mars, 2015
kerkoj shofer (Tirane)

Merkure, 26 Mars, 2014
Modeliste (Tirane)

Merkure, 19 Qershor, 2013
SALDIME, PORTA, KANGJELLA, CATI ME PROFILE, MBULIME KAPANONESH , ETJ. (Plazhi Iliria, Durres)

Enjte, 25 Tetor, 2012
Transport brenda dhe jashte vendit. (Tirane, Tirane)