Faqja Kryesore / Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Postimi# A80871

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
oferte per punesim: elektromekanik elektricist mekanik xhenerik

Postuar me: Hene, 03 Shkurt, 2020  16:13
Skadon me: Merkure, 13 Maj, 2020  17:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Pershendetje,

Aktualisht kemi vende vakante per profesioniste teknike te mesem:

- elektricist
- mekanik
- elektromekanik

kerkesa te tjera baze:
- arsim i mesem profesional
- mosha (22-45)
- me banim ne Tirane
- te kene patente per automjet.
- eksperienca e punes te pakten 2 vjet.

Kompania ndodhet ne Tirane prej 25 vitesh.
Profili i punes: instalim dhe mirembajtje te motorr-gjeneratoreve, stabilizatoreve te tensionit dhe ups ne gjithe Shqiperine.

Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne cel:068.20.64.214
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.