Faqja Kryesore / Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Postimi# A63081

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KERKOHET INXHINIER ELEKTRIK (Shkozet)

Postuar me: Shtune, 14 Prill, 2018  12:23
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:02
Skadon me: Hene, 23 Korrik, 2018  12:23
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Elektrik
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te kete mbaruar Universitetin Politeknik
2. Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj
3. Perbejne avantazh personat me eksperience pune te meparshme
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com
Cel. : 068605414Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.