Faqja Kryesore / Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Postimi# A62302

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KERKOHET INXHINIER NDERTIMI/ MEKANIK (Shkozet)

Postuar me: Marte, 27 Shkurt, 2018  16:35
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:02
Skadon me: Enjte, 07 Qershor, 2018  17:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Ndertimi / Mekanik
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te kete mbaruar Universitetin Politeknik, dega Inxhinieri
2. Përdorimi i paketës Auto Cad dhe programeve te tjera kompjuterike
3. Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj
4. Te jete me vendbanim ne Durres
5. Perbejne avantazh personat me eksperience pune te meparshme
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com
Cel. : 0686054142Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.