Faqja Kryesore / Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Postimi# A66682

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Swiss Massage (Prishtine)

Postuar me: Hene, 24 Shtator, 2018  15:51
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:52
Skadon me: Merkure, 02 Janar, 2019  14:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Relax center "Swiss Massage"shpall konkurs per:
Recepsioniste 1 pozite
Masazhere 3 pozita te lira
Praktikante 3 pozita ku mesohen gjate angazhimit tek ne poashtu dhe praktikantet paguhen njesoj si puntoret tjera.
Per info:kontaktoni ne nr +37744-672-673Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.