Faqja Kryesore / Oferta pune / shitje - marketing

shitje - marketing

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 30 Mars, 2024
Pune nga Shtepia Meso Te besh $10,000+/ne jave me Copy/Paste dhe ChatGPT (Durres) (ka foto)

Marte, 19 Dhjetor, 2023
New Pmk powder,pmk oil cas.34911-51-8 2-Bromo-3'-chloropropiophenone (Durres) (ka foto)

New Pmk powder,pmk oil cas.34911-51-8 2-Bromo-3'-chloropropiophenone (Durres) (ka foto)

Marte, 21 Nentor, 2023
Mirmengjes kerkoj femer sekrete per qejf. (Tek medresja, Tirane)

Djele, 19 Nentor, 2023
Mirmengjes kerkoj femer sekrete per qejf. (Kinostudio, Tirane)

Mirmengjes kerkoj femer sekrete per qejf. (Kinostudio, Tirane)

Hene, 30 Tetor, 2023


Lajmerim per vend pune Specialist/e Marketingu (Tirane)

Premte, 15 Shtator, 2023
Lajmerim per vend pune Specialist Marketingu (Tirane)

Merkure, 19 Korrik, 2023
Kompania GreenWay kerkon punonjese/punonjese (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

Premte, 17 Dhjetor, 2021
Oferta pune Kosovare PunoShpis (Shkup, Shkup) (ka foto)

Hene, 08 Mars, 2021
Kerkohet menaxhere ne terren. (Tek medresja, Tirane)

Marte, 25 Gusht, 2020
Punë nga shtëpia. Vetëm per përdoruesit e internetit. Shqiperi dhe Kosove (Tirane, Tirane) (ka foto)

Merkure, 24 Qershor, 2020
Internet Bastet edhe Kazino e reja me MGA licencë po kërkon Affiliate / Partnerët për të bashk (Kosove, Evropa, Prishtine) (ka foto)

Hene, 08 Qershor, 2020


COMMERCIAL REFERENT – Professional Level of English Language (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

Enjte, 19 Shtator, 2019
Team leader (Shqiperi, Mali i Zi)

Merkure, 11 Shtator, 2019
Agjente shitje , sales agent . (Tirane , Tetove) (ka foto)

Merkure, 24 Korrik, 2019
Agjent Shitje (Kosova, Prishtine) (ka foto)

Agjent Shitje (Maqedoni, Shkup) (ka foto)

Agjent Shitje (Mali i Zi, Mali i Zi) (ka foto)

Enjte, 11 Prill, 2019
AGJENT I SHITJES (SKOPJE, Shkup) (ka foto)

Shtune, 16 Shkurt, 2019


Agjente terreni ne fushen e pasurive te patundshme. (Bllok, Tirane) (ka foto)

Djele, 18 Nentor, 2018
Kerkohet manager shitjesh (Tek fusha Ali Demi, Tirane)

Enjte, 16 Gusht, 2018
Konsulente imobiliare (SHKODER, Shkoder) (ka foto)

Shtune, 16 Qershor, 2018
komputer designer (Tirane tek shkolla Petro Nini, Tirane) (ka foto)

Marte, 27 Mars, 2018
Agjent/e terreni (Tirane)