Faqja Kryesore / Oferta pune / menaxher - drejtues

Postimi# A33300

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
FM GROUP ALBANIA

Postuar me: Djele, 02 Qershor, 2013  13:06
Permiresuar me: Merkure, 04 Shtator, 2013  11:58
Skadon me: Marte, 10 Shtator, 2013  13:06
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Kompania "Fm group world" lider ne 56 shtete te botes prej 1 vit edhe ne Shqiperi.
Nqs jeni te interesuar te mesoni nje lloj te ri marketingu i cili shume shpejt do jete marketingu kryesor ne Shqiperi, te fitoni rroga te standartit europian dhe te jeni liderat e ardhshem te kompanise atehere kontaktoni ne kete adrese:

Email: ervisselimaj@yahoo.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.