Faqja Kryesore / Oferta pune / menaxher - drejtues

Postimi# A30962

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Menaxher / Recepsionist (Rruga Qemal Stafa nr. 206)

Postuar me: Hene, 04 Shkurt, 2013  16:49
Permiresuar me: Merkure, 08 Maj, 2013  20:04
Skadon me: Merkure, 15 Maj, 2013  17:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Akademia Hollywood është në kërkim të një Menaxher/e //Recepsionist/e për zyrën tonë në Rrugën Qemal Stafa nr. 206, i/ cili/a duhet të jetë dikush i/e mprehtë, shumë i/e organizuar, dikush që punon me detaje dhe shumë i/e përgjeshëm/me dhe gjithashtu të flasi gjuhën angleze.
Kandidati duhet të jetë dikush që punon mirë në grup dhe të dijë si të marrë iniciativa dhe gjithashtu të arrijë të menaxhojë disa projekte në të njëjtën kohë.
Duhet të ketë 2-3 ose më shumë vite eksperience në administratë, zyra apo arsim. Kandidati duhet të dijë të përdori kompjuterin (MAC është një plus), programet bazë si Word, Excel. Të dijë të përdori shumë mirë Web, Rrjetet Sociale, Blogjet, iTunes. Gjithashtu nëse ka aftësi të tjera kompiuterike si prsh programet muzikore apo ato menaxheriale është një plus.


Detyrat mund të variojnë nga dita në ditë, por detyrat gjenerale janë:
Vendosja dhe koordinimi i orareve,
Përgjigja e telefonatave,
Dërgimi dhe përgjigjia e Emaileve,
Përditësimi i Faqes së Facebook,
Hedhje të dhënash
Sistemimi i dosjeve
Përgatitja e formave në excel (Numbers)
Manaxhimi i Websites (MailChimp)
Përgatitje të korrespondencave me klientët
Pritja, koordinimi dhe akomodimi i klientëve
Punë e lehtë ditore financiare, me hyrje dhe dalje.


Të ketë njohuri të mira në Mardhëniet me publikun.
Eksperienca në muzikë është një plus.
Oraret e punës janë
Nga e Hëna në të Premte 14:00 - 21:00
Të shtunën 10:00 - 15:00

Ju lutem nisni CV tuaj dhe një letër motivimi me email në info@akademiahollywood.comJu Faleminderit,


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.