Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera

Postimi# A75143

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qira bar i gatshem ne qender Shkoder (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  18:17
Permiresuar me: Premte, 26 Korrik, 2019  12:01
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  18:17
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 50,000 LEK
 
🆕 Listim i Ri

🏠 Jepet me qira Bar i gatshem per pune

📍 Ndodhet ne qender te Shkodres

✅🛋Mobilimi dhe cdo gje tjeter eshte i perfshire ne cmim!

✅❄️Ajer te kondicionuar dhe aspirim

🛁 2 wc

💶Cmimi 50.000 leke/muaji

Kerkohet 1 vit qira e parapaguar

📌Fiksoni takim tani per te pare pronen!

📲 Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

🎯Agjensia e Sherbimeve Extra
🧩www.agjensiaextra.com
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB