Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera

Postimi# A118910

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Super Zyre/Apartament me qera (Rruga Budi, prane Fish Shop)

Postuar me: Marte, 06 Shtator, 2022  13:48
Skadon me: Enjte, 15 Dhjetor, 2022  12:48
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 500€
 

 

Rruga Budi, mbi Fish Shop, 700m nga Liceu Artistik, jepet me qera super apartament 2+1 100m2,per zyre ose banim. Kati i7 i nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 hapesira te bollshme bosh, 2 ballkone te medha, 1 tualet. I sapoinvestuar. Me kontrabufe, AC. Jepet dhe me 3 tavolina puneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.