Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A66322

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qera Kapanon Autostrada Durres Tirane km 4 (Autostrada Durres Tirane km 4)

Postuar me: Hene, 10 Shtator, 2018  16:12
Skadon me: Merkure, 19 Dhjetor, 2018  15:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,200 €
 
Jepet me qera kapanon ne autostraden Durres Tirane Km 4 . Obiekti ndodhet buze Autostrades dhe ka ;
Uje te pishem 24 ore.
Gabine elektrike te personalizuar
Sistem kamerash
Sistem sigurie
Roje private
Siperfaqa 1700m2 cmimi 2200 euroVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.