Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A62228

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera tek Ish Fusha Aviacionit! (Tek Ish fusha e Aviacionit)

Postuar me: Merkure, 05 Shtator, 2018  12:15
Skadon me: Premte, 14 Dhjetor, 2018  11:15
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 900 €
 
Jepet me qera magazine tek ish Fusha e Aviacionit. Magazina ka siperfaqe 250m2, me lartesi 5m. Eshte i pajisur me linje 3-fazore energjie dhe ka ndricim natyral. I pershtatshem per magazinim mallrash te ndryshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH190218-02
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB