Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A61550

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera ne Maminas! (Maminas)

Postuar me: Merkure, 05 Shtator, 2018  12:37
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:11
Skadon me: Premte, 14 Dhjetor, 2018  11:37
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 5,300 €
 
Magazine me qera ne zonen e Maminasit. Ambienti ka siperfaqe 2.650 m2 dhe eshte ne kat ta pare. Magazina eshte ne kushte shume te mira dhe prane aksit kryesor. Ka lartesi te konsiderueshme dhe mjaft e ndricuar. Me oborr rrethues qe mundeson manovrimin e mjeteve te transportit. Per viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN131217-01
http://homeplus.al/property/magazine-me-qera-ne-maminas/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.