Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera

Postimi# A61447

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jap me qera magazine sip 920 m²,truall 5000 m2, 2.500 Euro (Autostrada DURRES-TIRANE) (Autostrada DR-TR)

Postuar me: Marte, 16 Janar, 2018  13:44
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:10
Skadon me: Enjte, 26 Prill, 2018  14:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,500 €
 
Jepet me qera kapanon industrial, ndertim i ri, i sapoperfunduar.
Vendodhja eshte buze autostrades Durres-Tirane, km i 6-te.
Ndertesa eshte e perbere nga magazine & showroom me pamje nga autostrada dhe zoteron nje siperfaqe 924 m2.
Me nje lartesi 8-9 m dhe me mungese kollonash ne mes, magazina ben te mundur perdorimin e vinxhit.
Dyshemeja eshte e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri. Te perfshira jane edhe kater tualete dhe nje ambjent per gatim.
Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor dhe uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime 24 ore.
Ambjenti survejohet me kamera dhe eshte i pajisur me sistem sigurie.
Trualli ku kjo ndertese ndodhet ka nje siperfaqe prej 5000m2, duke i ofruar kapanonit oborr te lire dhe gjelberim rreth e rrotull, e gjitha e perfshire ne cmim.


I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh biznesi.

Cmimi 2.7 euro/m2 ne muaj i diskutueshem ne varesi te kontrates.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.