Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Postimi# A75141

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium” (Shkoder)

Postuar me: Shtune, 13 Korrik, 2019  17:41
Skadon me: Hene, 21 Tetor, 2019  17:41
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 30,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.

Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen.

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini.

Ka në përbërje një parabanjo dhe një banjo.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

🏷ÇMIMI: 30’000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB