Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Vila ose shtepi me qera

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 06 Shtator, 2017
Jepet me qera vile 2 kate sp 180 m2 (Afer pedonales, Shkoder) (ka foto)

 350 €
Merkure, 19 Korrik, 2017
Tirane, Japim me qera Vile 3 kat dhe ambient biznesi ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Ministrise (Rruga Kongresi Manastirit, Tirane) (ka foto)

 2,500 €
Premte, 14 Korrik, 2017
Shtepi pushimi sarande, me pamje nga deti (Sarande)

 25 €
Hene, 10 Korrik, 2017
Jepet me qera vile sip 95 m2 (Rus, Shkoder) (ka foto)

 150 €
Enjte, 27 Prill, 2017
jepet vile me qira ne Tirane (rruga bardhyl, Tirane) (ka foto)

 800 €
Premte, 27 Janar, 2017
Jepet me qera shtepi private (Shkoder) (ka foto)

 -
Jepet me qera shtepi private (Shkoder) (ka foto)

 -
Jepet me qera objekt 5 katesh me sip totale 900m2 ... (Shkoder) (ka foto)

 -
Jepet me qera Shtepi private ne qender te Shkodres... (Shkoder) (ka foto)

 -
Jepet me qera objekt dhe biznes i gatshem me sip 1... (Shkoder)

 -
Merkure, 14 Dhjetor, 2016
Vile me qera (Pedonalja Kole Idromeno, Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 2,500 €
Merkure, 02 Nentor, 2016
Hyrje 1+1 me qera (Shtepi private) (Rruga Filip Shiroka, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK
Enjte, 20 Tetor, 2016
Tirane,Vile 3 Kateshe me Qera , 360 m2 , e mobiluar , 800 Euro (Tirane - Rruga Rasim Kalakulla, Shkup) (ka foto)

 800 €
Marte, 18 Tetor, 2016
Vile Luksoze , 3 Kateshe me Qera , Rruga Servet Libohova (Tirane) (ka foto)

 2,000 €
Shtune, 01 Tetor, 2016
Vile me qera (G'juhadol, Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 500 €
Merkure, 28 Shtator, 2016
Shtepi Private 3 kateshe - 2 Kate banese me 1 kat objekt biznesi ose magazine,140metra katrore/kat (Bahçja e Sokoleve Perash, Shkoder) (ka foto)

 1,000 €
Enjte, 22 Shtator, 2016
Vile Lukzoze , 3 Kateshe me Qera , Rruga Rexhep Jella , 2.000 Euro (Tirane) (ka foto)

 2,000 €
Marte, 20 Shtator, 2016
Ne Tirane /Kombinat jepet me qera shtepi private , 2+1 (Kombinat Tirane, Tirane)

 18,000 LEK
Merkure, 27 Korrik, 2016
SHTEPI PRIVATE , 60 METRA KATROR , NE INSITUT BUJQESOR PRAN SHKOLLES 9 VJECARE ISA BOLETINI (koder kamez , insitut bujqesor , Tirane)

 20,000 LEK
Marte, 07 Qershor, 2016
Vile me qera ne GOLEM (restorant Vjena, Durres) (ka foto)

 -
Marte, 10 Maj, 2016
Jepet me Qera (Rruga Zef Juban Illia, Shkoder) (ka foto)

 750 €
Marte, 03 Maj, 2016
shtepi per plazh (Plazhi hekurudha, Durres) (ka foto)

 20 €
Premte, 29 Prill, 2016
Jepet me Qera (Rruga Filip Shiroka, Shkoder) (ka foto)

 23,000 LEK
Jepet me Qera (Rruga Palok Kurti, Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 1,500 €
Premte, 22 Prill, 2016
Jepet me Qera (Rr. Marije Kraja, Shkoder) (ka foto)

 250 €