Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A74589

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtëpi private 2+1 me qira në lagjen Mar’ Lula (Lagjja Mar' Lula )

Postuar me: Marte, 25 Qershor, 2019  14:00
Skadon me: Enjte, 03 Tetor, 2019  14:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 250 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në lagjen Mar’ Lula, pas shkollës “Cuore Jesu”.

Shtëpia ka një sipërfaqe totale 110 m² dhe ka: – sallon + kuzhinë

-dy dhoma gjumi

-një banjo

-verandë.

Oborri i bollshëm me sipërfaqe 100 m² ofron mundësi për parking.

Shtëpia jepet me qira e mobiluar.

ÇMIMI: 250 €/muaj

——————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:+355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com





Vendos banner-in tend
300px X 250px



Adresa:




Lexo me shume...








 

Ky njoftim ka skaduar.