Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Postimi# A73647

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtëpi private me qira në Rus (rruga Pogej )

Postuar me: Merkure, 22 Maj, 2019  16:10
Skadon me: Premte, 30 Gusht, 2019  16:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe të ndodhur në rrugën “Pogej”.
Shtëpia ka sipërfaqe prej 180 m² dhe ofron: – sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
Cilësitë e shtëpisë: -e gjithë shtëpia është e shtruar me pllakë
– dhoma martësore ka parket
– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret
– ka kondicionerë në të gjitha dhomat e shtëpisë
Shtëpia ofrohet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/ muaj
——————————–————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.